اولین دیدار مردمی اعضاء شورا و شهردار ابهر با اهالی شریف آباد

IMG_5199

با هدف ایجاد ارتباط بیشتر و شناخت نیازها و مشکلات شهروندان اولین دیدار مردمی اعضای شورا و شهردار ابهر و شهردار ناحیه شریف آباد در مسجد جامع شریف آباد با اهالی این منطقه انجام گرفت .

در این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر ابهر با اشاره به نیازها و مشکلات شریف آباد و شناخت از این نیازها ، مردم این منطقه را انسانهایی متدین ، شهیدپرور و بزرگ منش عنوان نموده و گفت : مردم این منطقه بر آنچه شایستگی دارند دست نیافته اند هر چند در شورای چهارم و این دوره اقدامات مفیدی جهت بهبود شرایط صورت گرفته است اما باید به تلاش خود در رساندن این منطقه به جایگاه واقعی ممارست داشته باشیم . ایشان معضل عمده شریف آباد را تعریض خیابان شهید رجایی ، کمبود آب و مشکلات زمینهای قولنامه ای عنوان نموده و گفت : برای ساختمانهای موجود در طرح تعریض لوایحی از طرف شهرداری به شورا ارسال گردیده و امیدواریم با همکاری شهروندان برنامه تعریض با سرعت بیشتری پیگیری گردد.

سپس حجت الاسلام اعتقادی پور امام جماعت مسجد جامع شریف آباد با اشاره به اقدامات قابل تقدیر شورا و شهردار گذشته در شریف آباد اظهار کرد توقع و انتظار اهالی شریف آباد در این دوره از شورا و شهرداری به مراتب بیشتراز گذشته می باشد و مطالبه گری از ویژگیهای مردم شریف آباد می باشد و بر حسب توانمندی و شناختی که از اعضای محترم شورا و تجارب مهندس ذوالقدریها داریم شرایط برای ثبت رکودی جدید در ارائه خدمات به شورا و شهرداری مهیاست .

سپس مهندس الهیاری نایب رئیس شورای اسلامی شهر ابهر ضمن قدردانی از اعتماد اهالی شریف آباد به اعضای شورا در محول نمودن مسئولیت خطیر نمایندگی اظهار امیدواری کرد اهالی منطقه شریف آباد که به پایتخت اتحاد و انسجام و عشق حسینی مشهور می باشند و توانسته اند دو نماینده در شورا داشته باشند در توسعه و عمران شهری نیز همپای سایر مناطق شهر پیشرفت داشته و به جایگاه واقعی خود دست پیدا نمایند .

ایشان با اشاره به افق روشن در برنامه های شورا و شهرداری گفت : اقدامات قابل توجهی در  منطقه شریف آباد به انجام خواهد رسید و لایحه شهرداری در زمینه تعریض خ شهید رجایی بزودی مصوب و مقدمات انجام این پروژه شروع خواهد شد.

در ادامه مهندس ذوالقدریها با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در شریف آباد و برنامه های تدوین شده برای آینده این منطقه اظهار داشت با جدیت برنامه های توسعه وآبادانی منطقه شریف آباد را که از منظر ورودی شهر بعنوان پیشانی ابهر مطرح می باشد، درکمیسیونهای مربوطه با حضور اعضای شورا پیگیری نمود و با مرتفع شدن مشکلات طرح تفصیلی و طرح جامع عمده مشکلات منطقه به تبع آن حل خواهد شد . ایشان معضل عمده و مهم شریف آباد را که شهروندان را درگیر خود نموده طرح تعریض خ شهید رجایی عنوان نموده و گفت : تاکنون جز چند عقب نشینی اقدام مهمی در این زمینه صورت نگرفته اما با این وجود این کار مشکل لاینحلی نیز محسوب نمی گردد، و حس همدلی و همراهی مردم شرایط را برای این اقدام مهیا خواهد نمود واین پروژه از طرحهای اولویت دار شهرداری به شماره می آید . شهردار ابهر با اشاره به شرایط حاکم بر کشور و رکود اقتصادی و کاهش شدید درآمد شهرداریها از محل ارزش افزوده را گرفتاری عمده شهرداریها عنوان نموده و گفت : شرایط با گذشته تفاوت محسوسی دارد اما با وجود همه این کاستیها عزم خود را برای اجرای طرحها و پروژه های عمرانی جزم  نموده ایم و در این زمینه نخواهیم گذاشت شهروندان هیچ کمبودی رااحساس نمایند.

در پایان تعدادی از شهروندان به بیان نظرات و دیدگاههای خود پرداختند  .

 

روابط عمومی شورای اسلامی شهر ابهر

img

IMG_5179

IMG_5199

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *