رحیمی امام جمعه ابهر در دیدار با اعضای شورای شهر گفت : مسئولین باید دین خود را به مردم ادا نمایند

IMG_5165

امام جمعه ابهر با حضور در جلسه شورای شهر ضمن تبریک انتخاب نمایندگان مردم با اعضای شورا به بررسی و تبادل نظر پیرامون مسائل شهری پرداختند . در این دیدار محمودی رئیس شورای شهر ابهر ضمن قدردانی از حضور امام جمعه ابهر در جلسه شورای شهر گفت : نیاز شورا به رهنمودهای داهیانه شما همواره موجب دلگرمی و پیشبرد اهداف شورا بوده و در مسیر خدمت به مردم از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم بود و قانون مداری در این راه یکی از اولویتهای شورای پنجم است .

سپس اعضای شورا نیز با اشاره به اینکه اکثر مراجعات مردم به شورا پیرامون مغایرتهای طرح تفصیلی می باشد که امیدواریم با همراهی شما و همکاری مســـئولین استان در این باره بتوانیم جوابگوی خواسته های مردم باشیم .

در ادامه رحیمی امام جمعه ابهر با تبریک انتخاب اعضای شورای پنجم گفت : از تلاشهای شما در جهت عمران و آبادانی و توسعه شهر ممنون و قدردانیم و چون شما برگـــزیده و منتـــخب مردم می باشید باز کردن گره از کارهای آنها موجب رضایت مندی مردم خواهد شد و مسئولین نیز باید دین خود را به مردم ادا نمایند .

امام جمعه ابهر با نقل حدیثی از امام جعفر صادق ( ع ) صداقت با مردم ، خوش اخلاقی با خانواده  ، ادای دین بین خود و خدا و خجالت بین خود و خدا را از عوامل و راههای محبوبیت و مقبولیت بندگان عنوان نموده و گفت : رضایت و خشنودی مردم ،  رضایت خداوند را نیز در پی خواهد داشت .

رحیمی در پایان با اشاره به مشکلات مالی شهرداریها ایجاد مراکز گردشگری و تفریحی و یافتن راهکارهایی برای درآمد پایدار را از عوامل ارتقاء سطح درآمدهای شهرداریها عنوان نمود .

روابط عمومی شورای اسلامی شهر ابهر

 IMG_5154

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *