محمودی رئیس شورای شهر گفت : شورا و شهرداری ابهر اعتبارات ویژه ای در حوزه ورزش و سلامت هزینه کرده است

4

با حضور معاون حقوقی ، پارلمانی و امور استانهای وزیر ورزش و جوانان (دکترامیر رضا خادم)چندین پروژه ورزشی در شهرستان ابهر به بهره برداری رسید .

یکی از این پروژه های افتتاحی سالن ورزشی بانوان شهیده سهام خیام بود که در زمینی به مساحت 500 متر مربع و اعتبار 200 میلیون تومان در مجموعه شهید فهمیده شناط توسط شورا و شهرداری ساخته شده بود .

رئیس شورای شهر ابهر در حضور معاون وزیر ورزش و مدیر کل تربیت بدنی استان ،  نماینده مجلس و فرماندار شهرستان با ارائه گزارش پیرامون عملکرد شورا و شهرداری در حوزه ورزش و سلامت اظهار داشت: شورا و شهرداری ابهر اعتبارات ویژه ای در حوزه ورزش و سلامت هزینه کرده که ما این هزینه ها را یک نوع سرمایه گذاری برای آینده کشور و جوانان می دانیم و از هیچ تلاشی در موضوع ورزش کوتاهی نخواهیم کرد . ایشان با اشاره به هزینه 750 میلیون تومانی شورا و شهرداری در حوزه ورزش گفت : امکانات و ساختارهای موجود در خور شهر ابهر با جمعیت صد هزار نفری و بعنوان شهر دوم استان نمی باشد و باید بیشتر از این به جوانان شهر توجه شود و این امر میسر نمی شود مگر با تمرکز زدایی امکانات و اماکن ورزشی به سایر شهرهای استان .

روابط عمومی شورای اسلامی شهر ابهر

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *